Δευτέρα, 11 Οκτωβρίου 2010

__________ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2010_______ Πώς θα ψυφίσουμε. Δημοτικοί και Τοπικοί Σύμβουλοι του Συνδιασμού "ΠΑΜΕ" με ΑΝΔΡΕΑ ΚΕΧΑΓΙΩΓΛΟΥ .

ΠΩΣ ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΜΕ.

Κάθε Πικερμιώτης ψηφοφόρος μπορεί να ψηφίσει:

1.Μέχρι τρεις(3) υποψήφιους Δημοτικούς Συμβούλους Πικερμίου και
2.Μέχρι δύο(2) υποψήφιους Τοπικούς Συμβούλους Πικερμίου και
3.Μέχρι ένα(1) υποψήφιο Δημοτικό Σύμβουλο Ραφήνας.
'Ετσι κάθε Πικερμιώτης ψηφοφόρος μπορεί,σύμφωνα με τον
παραπάνω τρόπο,να ψηφίσει μέχρι έξι(6) υποψήφιους Συμ-
βούλους(3 Δημοτικούς Πικερμιώτες-2 Τοπικούς Πικερμιώτες-
1 Δημοτικό Ραφηνιώτη).

Κάθε Ραφηνιώτης ψηφοφόρος μπορεί να ψηφίσει:
1.Μέχρι τρεις(3) υποψήφιους Δημοτικούς Συμβούλους Ραφηνιώτες και
2.Μέχρι δύο(2) υποψήφιους Τοπικούς Συμβούλους Ραφηνιώτες και
3.Μέχρι ένα(1) υποψήφιο Δημοτικό Σύμβουλο Πικερμίου.
'Ετσι κάθε Ραφηνιώτης ψηφοφόρος μπορεί,σύμφωνα με τον
παραπάνω τρόπο,να ψηφίσει μέχρι έξι(6) υποψήφιους Συμ-
βούλους(3 Δημοτικούς Ραφηνιώτες-2 Τοπικούς Ραφηνιώτες-
1 Δημοτικό Πικερμιώτη).

Οι υποψήφιοι ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ είναι:
1.Βασιλακόπουλος Σπύρος του Γεωργίου.
2.Κλάδος Βασίλειος του Κωνσταντίνου.
3.Μπραβάκου Αικατερίνη(Καίτη).
4.Ξηντάρας Κωνσταντίνος του Αντωνίου.
5.Παπανδρέου Ευαγγελία.
6.Πουλάκη Αθηνά.
7.Τόκα Αμαλία.
8.Χριστοφόρου Παναγιώτης του Λοϊζου.

Οι υποψήφιοι ΤΟΠΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ είναι:
1.Μητσάκης Ευάγγελος του Ιωάννη.
2.Πυργαντή Δήμητρα του Μιχαήλ.
3.Τζώρζη Ευγενία του Νικολάου.
4.Φελούρης Παναγιώτης.
5.Χατζηπαυλή Μαρία.
6.Ψαρρά Ειρήνη(Ρένα).

Οι υποψήφιοι ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΡΑΦΗΝΑΣ είναι:
1.Ανδρεόπουλος Ηλίας του Πέτρου.
2.Αντωνάκος Δημήτρης του Κωνσταντίνου.
3.Αραπκιλής Σάββας του Θωμά.
4.Αρβανιτίδου Θωμαϊς του Δημητρίου.
5.Γαρδικιώτη Μαρία(Μάγδα) του Πέτρου.
6.Δρακούλης Χαράλαμπος(Μπάμπης) του Ιωάννη.
7.Καλφαντής Παναγιώτης του Παύλου.
8.Κουσουρής Δημήτριος του Θεοδώρου.
9.Κραβαρίτη-Κορομηλά Καλιόππη(Πούπα) του Νικολάου.
10.Λιναρδάτος Αντώνιος του Κωνσταντίνου.
11.Μαύρος Ευάγγελος του Δημητρίου.
12.Μισοκοίλης Δημήτριος του Γρηγορίου.
13.Μπούμπαλος Αθανάσιος του Παναγιώτη.
14.Μυτιληναίος Κωνσταντίνος του Αντωνίου.
15.Νερατζής Μιχαήλ.
16.Παλπατζής Αντώνιος του Βασιλείου.
17.Παναγιωτοπούλου-Λουλουδάκη Παναγιώτα(Γιούλη).
18.Παντελιά-Μπερέτη Κωνσταντίνα(Νάντια) του Σαράντη.
19.Παπαδουκάκης Γιώργος του Στεφάνου.
20.Παπακωνσταντίνου Χρήστος του Αντωνίου.
21.Παροικάκης Κωνσταντίνος του Γεωργίου.
22.Πικουλίδης Ιωσήφ του Αθανασίου.
23.Πιτσικίδης Βασίλειος του Αθανασίου.
24.Σαντ Πέτρος του Χρήστου.
25.Τιμοθεάτος Μενέλαος του Παναγιώτη.
26.Τσεβά-Μήλα Δήμητρα του Γεωργίου.
27.Τσώνη Μαρία-'Αμπυ του Τσαρλς-Κωνσταντίνου.
28.Φαφούτης Δαμιανός του Βασιλείου.
29.Χαχολάκης Γεώργιος του Γεωργίου.

Οι υποψήφιοι ΤΟΠΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΡΑΦΗΝΑΣ είναι:
1.Αγαπητός Δημήτριος του Κωνσταντίνου.
2.Αντωνωλουκάς Λουκάς.
3.Απάρτης Ιωάννης.
4.Γαλοπούλου Μαρία του Στεφάνου.
5.Γιαμπάνη Φλώρα του Μιχαήλ.
6.Δημητροπούλου 'Αννα του Νικολάου.
7.Κακαλής Αθανάσιος του Κωνσταντίνου.
8.Λιούτας Θεόδωρος του Αθανασίου.
9.Μπελντερτζή Μαρία.
10.Μπιρμπίλης Ανδρέας του Αριστοτέλη.
11.Παπαδοπούλου Μαριάννα του Εμμανουήλ.
12.Σαρώφ Παναγιώτα(Γιούλη).

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου